Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Безпека руху – твоя особиста безпека

Дата: 24.04.2019

 Вінницький коледж Національного університету харчових технологій  долучився до 5-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху ООН, що проходив під гаслом: «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху».

Метою заходу є привернення уваги  суспільства до надскладної ситуації безпеки дорожнього руху в Україні і зокрема вихованню у студентів культури на дорозі, об’єднання зусиль, задля зменшення кількості смертей і травм.

Оголосили про початок заходів радіогазетою: «Цікаві факти з безпеки дорожнього руху».

Студенти першого курсу автомеханічного відділення перевірили свої знання у вікторині «Дорога, пішохід, велосипед».

Завідувач відділення Скакун Вадим Петрович та викладач автомеханічних дисциплін Ємельянов Борис Володимирович організували зустріч студентів з директором страхового агентства «Чередніченко і Партнери». Володимир Чередніченко цікаво і доступно висвітлив тему: «Сучасні аспекти автотранспортного права».

На завершення тижня збірні команди груп другого курсу автомеханічного відділення взяли участь в тематичному брейн-ринзі «ПДР – це цікаво!». Переможцями стали: команда групи 2-АМ-2; почесні друге та третє місце посіли команди груп 2-АМ-1 та 1-АМп.

За доброю традицією спонсором  Тижня безпеки дорожнього руху виступила автошкола «На Поділлі». Переможці та найбільш активні учасники конкурсів були нагороджені сертифікатами автошколи на знижку оплати за навчання, номіналами 500, 400, 300 грн. та солодами.