Категорії
Психологічна служба
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Вступникам до НУХТ Освітні програми Викладачу Відділення коледжу Циклові комісії Громадське обговорення Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Керівництво коледжу

 

 

Директор коледжу

Керницький Володимир Антонович


Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджений нагрудними знаками "Відмінник освіти України" (1996р.), "Петро Могила" (2007р.), почесними грамотами Міністерства освіти і науки України (2001, 2003, 2006рр.). Закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. М.Островського за спеціальністю "Історія" у 1975р.

 

 

 

Заступник директора з навчально-методичної роботи

Данильченко Наталія Миколаївна


Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджена нагрудними знаками "Відмінник освіти України" (1998р.), "Антон Макаренко" (2010р.). Закінчила Одеський державний університет ім. І.І.Мечникова за спеціальністю "Російська мова та література" у 1985р.

 

 

Заступник директора з навчальної роботи

Філіпська Інна Анатоліївна


Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Закінчила Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю "Електроенергетика" у 1986р.

 

 

 

Заступник директора з виховної роботи

Любчак Наталія Миколаївна


Спеціаліст І-ої категорії.
Закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського за спеціальністю "Російська мова і література та українська мова і література", Державний вищий навчальний заклад "Університет менеджменту освіти" за спеціальністю "Педагогіка вищої школи"

 

 

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

Ковалюк Микола Миколайович


Закінчив Вінницький політехнічний технікум за спеціальністю "Електрообладнання промислових підприємств і установок" у 1984р.