Категорії
Положення Довідка абітурієнта
Студенту
Дистанційна освіта
Освітні програми Викладачу Всеукраїнська інтернет - конференція Відділення коледжу Циклові комісії Громадське обговорення Галерея Дозвілля Відеогалерея

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Керівництво коледжу

 

 

Директор коледжу

Керницький Володимир Антонович


Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджений нагрудними знаками "Відмінник освіти України" (1996р.), "Петро Могила" (2007р.), почесними грамотами Міністерства освіти і науки України (2001, 2003, 2006рр.). Закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. М.Островського за спеціальністю "Історія" у 1975р.

 

 

 

Заступник директора з навчально-методичної роботи

Данильченко Наталія Миколаївна


Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист. Нагороджена нагрудними знаками "Відмінник освіти України" (1998р.), "Антон Макаренко" (2010р.). Закінчила Одеський державний університет ім. І.І.Мечникова за спеціальністю "Російська мова та література" у 1985р.

 

 

Заступник директора з навчальної роботи

Філіпська Інна Анатоліївна


Спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.
Закінчила Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю "Електроенергетика" у 1986р.

 

 

 

Заступник директора з виховної роботи

Любчак Наталія Миколаївна


Спеціаліст І-ої категорії.
Закінчила Вінницький державний педагогічний університет ім. М.Коцюбинського за спеціальністю "Російська мова і література та українська мова і література", Державний вищий навчальний заклад "Університет менеджменту освіти" за спеціальністю "Педагогіка вищої школи"

 

 

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи

Ковалюк Микола Миколайович


Закінчив Вінницький політехнічний технікум за спеціальністю "Електрообладнання промислових підприємств і установок" у 1984р.