Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Циклові комісіїІ

 

 

Комісія викладачів суспільних дисциплін:

Голова комісії – Романець Людмила Миколаївна (спеціаліст вищої категорії, старший викладач, К.І.Н.)

Члени комісії:

1. Керницький Володимир Антонович (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти)

2. Коробчинська Юлія Дмитрівна (спеціаліст другої категорії)

3. Лисій Раїса Іванівна (спеціаліст вищої категорії)

4. Лосовська Валентина Петрівна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти, заслужений працівник)

5. Осіпенко Тетяна Миколаївна (спеціаліст першої категорії)

6. Юсумбелі Тетяна Григорівна (спеціаліст вищої категорії)

 

Комісія викладачів філологічних дисциплін:

Голова комісії – Осьмірко Ганна Василівна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти)

Члени комісії:

1. Бєляєва Тетяна Миколаївна (спеціаліст другої категорії)

2. Білоус Вікторія Василівна (спеціаліст першої категорії)

3. Галинська Наталія Юріївна (спеціаліст)

4. Гаргаун Наталія Миколаївна (спеціаліст першої категорії)

5. Данильченко Наталія Миколаївна(спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти)

6. Левашова Юлія Володимирівна (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)

7. Любчак Наталія Миколаївна (спеціаліст першої категорії)

8. Новицька Оксана Віталіївна (спеціаліст вищої категорії)

9. Огородник Наталія Миколаївна (спеціаліст другої категорії)

10. Рожко Олена Павлівна (спеціаліст першої категорії)

11. Хоміна Галина Петрівна (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)

12. Черниш Клавдія Олексіївна (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)

 

Комісія викладачів фізико-математичних дисциплін:

Голова комісії – Тичук Руслан Борисович (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)

Члени комісії:

1. Бараболя Марія Михайлівна (спеціаліст вищої категорії)

2. Долян Катерина Василівна (спеціаліст вищої категорії)

3. Маранчак Вікторія Олександрівна (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)

4. Мельник Леся Анатоліївна (спеціаліст першої категорії)

5. Панчук Ольга Володимирівна (спеціаліст вищої категорії)

6. Попенко Олександр Федорович (спеціаліст вищої категорії)

7. Пудова Ольга Євгеніївна (спеціаліст другої категорії)

8. Рибачок Людмила Федорівна (спеціаліст першої категорії)

 

Комісія викладачів фізичного виховання і захисту Вітчизни:

Голова комісії – Біланенко Анатолій Сергійович (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

Члени комісії:

1. Босенко Микола Миколайович (спеціаліст вищої категорії)

2. Голубєва Альона Василівна (спеціаліст другої категорії)

3. Господинчик Олександр Іванович (спеціаліст)

4. Красюк Анна Віталіївна (спеціаліст першої категорії)

5. Терещенко Віталій Валерійович (спеціаліст першої категорії)

6. Янчук Віталій Олександрович (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)

 

Комісія викладачів загальнотехнічних дисциплін:

Голова комісії – Осьмірко Сергій Миколайович (спеціаліст вищої категорії)

Члени комісії:

1. Килимник Микола Васильович (спеціаліст першої категорії)

2. Кожарко Анатолій Костянтинович (спеціаліст вищої категорії)

3. Мусієнко Лариса Петрівна (спеціаліст вищої категорії)

4. Янчук Ніна Андріївна (спеціаліст вищої категорії, старший викладач, відмінник освіти)

 

Комісія викладачів комп'ютерних, комп'ютерно-інтегрованих та телекомунікаційних дисциплін:

Голова комісії – Заліська Світлана Сергіївна (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)

Члени комісії:

1. Віхтюк Богдан Олексійович (спеціаліст)

2. Дехтюк Алла Ігорівна (с пеціаліст першої категорії)

3. Жупанова Раїса Семенівна (спеціаліст вищої категорії)

4. Іванова Ірина Григорівна (спеціаліст першої категорії)

5. Медведська Вікторія Броніславівна (спеціаліст першої категорії)

6. Петрович Сергій Драганович (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, К.П.Н.)

7. Прокоф`єв Едуард Володимирович (спеціаліст другої категорії)

8. Романов Сергій Петрович (спеціаліст першої категорії)

9. Столбухіна Надія Миколаївна (спеціаліст другої категорії)

10. Терпеловська Олександра Анатоліївна (спеціаліст другої категорії)

11. Хіжина Світлана Іванівна (спеціаліст першої категорії)

12. Хрущак Інна Володимирівна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти)

13. Шаргородська Наталя Борисівна (спеціаліст першої категорії)

14. Яценко Людмила Віталіївна (спеціаліст першої категорії)

 

Комісія викладачів природничих і технологічних дисциплін:

Голова комісії – Кротова Леся Петрівна (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)

Члени комісії:

1. Борачук Людмила Дмитрівна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, відмінник освіти)

2. Борачук Оксана Анатоліївна (спеціаліст першої категорії)

3. Горбачова Світлана Костянтинівна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

4. Козловська Антоніна Віталіївна (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист)

5. Коробейнікова Ірина Леонтіївна (спеціаліст вищої категорії)

6. Очеретна Альона Василівна (спеціаліст першої категорії)

7. Цуліна Ольга Володимирівна (спеціаліст вищої категорії)

 

Комісія викладачів менеджменту та економіки:

Голова комісії – Кукурудзяк Леся Василівна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

Члени комісії:

1. Бартельова Алла Анатоліївна (спеціаліст першої категорії)

2. Меліховець Ганна Алімівна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

3. Олійник Олеся Віталіївна (спеціаліст)

4. Рожко Зоя Павлівна (спеціаліст першої категорії)

5. Рудь Олена Володимирівна (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)

6. Струс Людмила Анатоліївна (спеціаліст першої категорії)

 

Комісія викладачів автомеханічних дисциплін:

Голова комісії – Кукурудзяк Юрій Юрійович (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, К.Т.Н., доцент)

Члени комісії:

1. Андрущенко Олександр Віталійович (спеціаліст)

2. Ємельянов Борис Володимирович (спеціаліст вищої категорії)

3. Масік Олександр Миколайович (спеціаліст вищої категорії)

4. Матьора Юрій Олександрович (спеціаліст вищої категорії, старший учитель)

5. Скакун Вадим Петрович (спеціаліст вищої категорії)

6. Терешко Андрій Васильович (спеціаліст першої категорії)

7. Фіяло Максим Олексійович (спеціаліст першої категорії)

8. Ходзінський Юрій Валерійович (спеціаліст вищої категорії, старший викладач)

9. Черес Олег Миколайович (спеціаліст першої категорії)

10. Яровий Андрій Віталійович (спеціаліст вищої категорії)

 

Комісія викладачів тепло- та електроенергетичних дисциплін:

Голова комісії – Рихлюк Неоніла Григорівна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

Члени комісії:

1. Кулібаба Алла Анатоліївна (спеціаліст першої категорії)

2. Попенко Наталія Вікторівна (спеціаліст вищої категорії)

3. Скородзієвська Лариса Василівна (спеціаліст вищої категорії)

4. Табачук Вікторія Олександрівна (спеціаліст першої категорії)

5. Терешкевич Наталія Василівна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

6. Філіпська Інна Анатоліївна (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист)

7. Ходзінська Ольга Дмитрівна (спеціаліст)

8. Човган Алла Василівна (спеціаліст)

9. Яковець Володимир Васильович (спеціаліст вищої категорії)