Категорії
Положення Довідка абітурієнта
Студенту
Дистанційна освіта
Освітні програми Навчальні плани Викладачу Структура та управління Матеріально-технічна база Всеукраїнська інтернет - конференція Відділення коледжу Циклові комісії Гуртожиток Умови доступності Громадське обговорення Галерея Дозвілля Відеогалерея Протидія булінгу

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Гуртожиток

Студентський гуртожиток Відокремленого структурного підрозділу «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій» розташований за адресою: м. Вінниця, провулок Ясний, 10А.

Гуртожиток – п’ятиповерхова споруда, секційного типу на 485 осіб, відповідає паспортним даним та санітарно-технічним вимогам.

У кожній секції 2 кімнати (2-х та 3-х місні) з окремим санвузлом. Кімнати укомплектовано необхідним інвентарем: ліжка, шафи, столи, стільці, тумбочки. Є доступ до мережі Інтернет.

На кожному поверсі розміщено 2 кухні для загального користування з газовими плитами, кімната відпочинку.

На першому поверсі знаходиться кімната самопідготовки, де здобувачі освіти мають змогу готуватися до занять та раціонально проводити своє дозвілля. Наявний ізолятор.

У цокольному приміщенні облаштовано укриття, дущові кімнати та інші місця загального користування.

Діє пропускна система, цілодобово працює вахтер.

Згідно Положення про користування студентським гуртожитком ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» право на проживання в гуртожитку мають здобувачі освіти, які не мають постійного місця проживання за місцем розташування закладу освіти.

Поселення у гуртожиток відбувається відповідно до наказу директора.

На початку навчального року проходять зустрічі студентів із адміністрацією коледжу та гуртожитку, головою студентської ради коледжу з метою ознайомлення здобувачів освіти з правами та обов'язками, правилами техніки безпеки, правилами поведінки в гуртожитку та організації змістовного дозвілля у поза навчальний час.

Ініціатором і організатором більшості виховних заходів є студентська рада гуртожитку. Вона обирається з числа найбільш авторитетних і активних студентів. Рада гуртожитку є органом студентського самоврядування і покликана здійснювати допомогу адміністрації, студентській раді коледжу в організації поза аудиторної роботи, поліпшення побутових умов студентів. Допомагає підтримувати правила внутрішнього розпорядку у гуртожитку, проводить щотижневі перевірки санітарного стану, організовує конкурси-огляди на кращу кімнату, виховує в студентів почуття відповідальності за збереження державного майна.

У системі виховної роботи в гуртожитку важливе місце займають вихователі, які мають педагогічну освіту та багаторічний досвід роботи. Вони сприяють створенню в гуртожитку здорового морально-психологічного клімату, організовують проведення засідань студентських рад гуртожитку, постійно проводять індивідуальну роботу зі студентами, тісно співпрацюють з їх батьками. Особлива увага приділяється студентам, які потребують підвищеної педагогічної уваги, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

Отже, робота в гуртожитку ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» спрямована на своєчасне поселення та виселення студентів, забезпечення контролю й порядку, покращення житлово-побутових умов проживання здобувачів освіти, організацію соціально позитивного проведення дозвілля, самореалізацію в органах студентського самоврядування гуртожитку – студентській раді, дотримання режиму праці та відпочинку тощо.

Тож радо зустрінемо усіх бажаючих навчатися у нашому коледжі та жити у гуртожитку, адже для студентів створено комфортні умови для проживання, відпочинку і успішного навчання.

Положення про користування студентським гуртожитком ВСП «Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій»

Наявність вільних місць у студентському гуртожитку та плата за проживання

Заява на поселення

Ордер на поселення здобувачів освіти

Договір найму житлового приміщення для осіб, які є студентами

Правила внутрішнього розпорядку у студентському гуртожитку для здобувачів освіти