Категорії
Психологічна служба
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Вступникам до НУХТ Освітні програми Викладачу Відділення коледжу Циклові комісії Громадське обговорення Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Спортивні досягнення

    На даний момент в коледжі функціонує два спортзали ігровий (розмірами 32на18 м ), спортивної гімнастики і боротьби (24на18м), 25 метровий тир стрілковий на 4 бійниці, стадіон, футбольне поле, асфальтовані бігові доріжки.

   В 2006 -2007 навчальному році на матеріально-спортивній базі вінницького політехнічного технікуму були проведені спортивні заходи –це змагання з волейболу серед юнаків та дівчат по програмі міської спортивної спартакіади ВНЗ 1 – 2 рівнів акредитації, де команди технікуму посіли перші місця. Також проводились треті літні спортивні ігри по волейболу серед чоловічих команд, де наша команда посіла третє місце.

   Нещодавно проводився міжнародний турнір в якому брала участь команда з Азербайджану м. Баку. Також проводиться спартакіада технікуму по п'яти видах спорту: футбол, легкоатлетичний крос, вільна боротьба, настільний теніс, баскетбол. Проводились змагання з вільної боротьби по програмі міських спортивних ігор, де команда технікуму зайняла 1 місце. Не одноразово проводились товариські ігри з волейболу та баскетболу. Серед гостей були команди: будівельного технікуму, інституту фізичної культури та спорту, торгово-економічного університету, 5 ПТУ.

   На базі технікуму систематично працюють наступні спортивні секції: баскетбол, волейбол, вільної боротьби, настільний теніс, легка атлетика, грекоримська боротьба, футбол. В яких займається загальна кількість 124 студенти. В наступному навчальному році заплановано виконати роботи по обладнанню пустую чого приміщення їдальні під сучасний тренажерний зал з душовими та сауною.

   У поточному навчальному році на території технікуму було споруджено гімнастичне містечко. Студенти технікуму систематично беруть участь у змаганнях по програмі обласної спартакіади, так у 2002р. було зайнято 3 місце в загально комплексному заліку обласної спартакіади ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, у 2004 зайнято 1 місце, а у 2006 2 місце. Адміністрація технікуму (директор Керницький В. А.) прикладає багато зусиль для розвитку матеріально спортивної бази технікуму.