Категорії
Положення Довідка абітурієнта
Студенту
Дистанційна освіта
Освітні програми Навчальні плани Викладачу Структура та управління Матеріально-технічна база Всеукраїнська інтернет - конференція Відділення коледжу Циклові комісії Гуртожиток Умови доступності Громадське обговорення Галерея Дозвілля Відеогалерея Протидія булінгу

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Спортивні досягнення

    На даний момент в коледжі функціонує два спортзали ігровий (розмірами 32на18 м ), спортивної гімнастики і боротьби (24на18м), 25 метровий тир стрілковий на 4 бійниці, стадіон, футбольне поле, асфальтовані бігові доріжки.

   В 2006 -2007 навчальному році на матеріально-спортивній базі вінницького політехнічного технікуму були проведені спортивні заходи –це змагання з волейболу серед юнаків та дівчат по програмі міської спортивної спартакіади ВНЗ 1 – 2 рівнів акредитації, де команди технікуму посіли перші місця. Також проводились треті літні спортивні ігри по волейболу серед чоловічих команд, де наша команда посіла третє місце.

   Нещодавно проводився міжнародний турнір в якому брала участь команда з Азербайджану м. Баку. Також проводиться спартакіада технікуму по п'яти видах спорту: футбол, легкоатлетичний крос, вільна боротьба, настільний теніс, баскетбол. Проводились змагання з вільної боротьби по програмі міських спортивних ігор, де команда технікуму зайняла 1 місце. Не одноразово проводились товариські ігри з волейболу та баскетболу. Серед гостей були команди: будівельного технікуму, інституту фізичної культури та спорту, торгово-економічного університету, 5 ПТУ.

   На базі технікуму систематично працюють наступні спортивні секції: баскетбол, волейбол, вільної боротьби, настільний теніс, легка атлетика, грекоримська боротьба, футбол. В яких займається загальна кількість 124 студенти. В наступному навчальному році заплановано виконати роботи по обладнанню пустую чого приміщення їдальні під сучасний тренажерний зал з душовими та сауною.

   У поточному навчальному році на території технікуму було споруджено гімнастичне містечко. Студенти технікуму систематично беруть участь у змаганнях по програмі обласної спартакіади, так у 2002р. було зайнято 3 місце в загально комплексному заліку обласної спартакіади ВНЗ 1-2 рівнів акредитації, у 2004 зайнято 1 місце, а у 2006 2 місце. Адміністрація технікуму (директор Керницький В. А.) прикладає багато зусиль для розвитку матеріально спортивної бази технікуму.