Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Наркотики – мисливці за здоров’ям…

Дата: 23.04.2019

 З метою профілактики вживання та розповсюдження наркотиків і пропаганди здорового способу життя у студентському  гуртожитку  Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій коледжу відбулася зустріч з старшим інспектором ювенальної превенції Лівобережного ВП ВВП ГУНП у Вінницькій області майором поліції – Михайловською Інною Володимирівною. Тема її виступу: «Адміністративна відповідальність неповнолітніх за вживання та розповсюдження наркотичних засобів».

До розмови також долучилися запрошені спеціалісти Вінницького обласного наркологічного диспансеру: лікар-нарколог Рубін Віктор Ігорович, лікар-психолог Потьомкіна Анастасія Олександрівна та соціальний працівник  Рудаков Олексій Олексійович. Разом зі студентами переглянули та обговорили документальний фільм «Міфи про вживання наркотиків».

В ході інформаційно-ознайомчої бесіди було з’ясовано, що найкращою альтернативою вживання наркотиків є активна зайнятість людини улюбленою справою: спортом, творчістю, навчанням… Адже здорова, самодостатня, реалізована та успішна людина ніколи не буде шукати гострих відчуттів у наркотичних речовинах.