Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Подаруй дитині свято!

Дата: 20.12.2018

Напередодні Дня Святого Миколая Чудотворця кожна людина має можливість від щирого серця виконати свій душевний обов’язок,  допомогти тим, хто особливо потребує уваги та любові.

Не один рік студенти-волонтери Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій беруть участь у благодійній програмі  ГО «Сонячна країна» – «Святі дива Миколая».

З 12 по 14 грудня у мережі магазинів «Грош» молоді, активні волонтери   закликали вінничан, гостей міста творити добро та зробити свій доброчинний внесок для онкохворих дітей та дітей хворих на туберкульоз. На зібрані кошти було закуплено близько 30 кг бананів, декілька упаковок соку, книги, розмальовки, фломастери, конструктори та багато іншого.

19 грудня, студенти 2-го курсу,  відділення автоматизації та КТ: Король Олександр, Литвак Ілля, Житкевич Олександр відвідали дітей, які знаходяться на лікуванні у обласному протитуберкульозному диспансеріта онкогематологічному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні. Подарували дітям різноманітні ласощі, іграшки від небайдужих жителів міста, але найголовніше – незбутнє свято, радість та багато вражень від новорічної казкової програми.

 Адже в очікуванні новорічних свят, дітки, життя яких проходить у лікарняних стінах, більш за все  вірять у  дива та казку, чекають на подарунки, гостинці та найбільше прагнуть одужати.

Творити добро разом – легко! Варто лише відкрити своє серце для чудес!