Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Україна – це Європа!

Дата: 19.05.2018

У невимушеній та дружній атмосфері студенти та викладачі Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій відзначили День Європи –  відносно молоде, але важливе свято єдності та самоідентифікації.

Напередодні свята у стінах коледжу відбулося засідання гуртка «Євроклуб». Викладач всесвітньої історії – Єрмакова Вікторія підготувала для студентів брейн-ринг  під назвою «Євроерудит». П’ять збірних команд вирушило у подорож  європейськими країнами. Наприкінці заходу усі учасники об’єдналися та власними долонями створили «Дерево єдності». Найактивніші команди були нагороджені солодкими подарунками.

Метушливо, активно та весело пройшло святкування Дня Європи у центрі міста. Цілеспрямовані студенти нашого коледжу долучилися до Всеукраїнського фестивалю «Вінницька студентська весна 2018». Учасники художньої самодіяльності: народний аматорський  гурт української пісні «Мрія»,   чоловічий гурт патріотичної пісні «Єдність» та народний  ансамбль  танцю «Юність» яскраво та колоритно презентували наш коледж.

На Європейській площі колектив ВК НУХТ гідно представив свій навчальний заклад  на виставці «Європейська освіта в Україні» та приєднався до флешмобу «Україна - це Європа».

Енергійна та яскрава коледжанська молодь своїм прикладом вчить єдності, пошані своєї історії, та закликає – творити майбутнє разом!