Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Екскурсія до апеляційного суду

Дата: 22.01.2018

Суд починається з поваги, а правосуддя  є підставою усіх суспільних чеснот, саме в цьому переконалися студенти Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій, здійснивши екскурсію до апеляційного суду Вінницької області.

Майбутнім автомеханікам, електрикам, теплотехнікам, технологам, економістам та програмістам випала нагода бути присутніми під час розгляду карних проваджень про крадіжки.

Разом з викладачем суспільних дисциплін Раїсою Лисій студенти з захопленням стежили за розглядом судових справ, слухали сторони обвинувачення і захисту, міркували щодо винесених вироків.

З метою профілактики вчинення злочинів серед молоді, на заняттях з правознавства студенти неодноразово переглядали засідання суду, вивчали ситуації з життя, аналізували їх згідно норм закону, проте побачити судовий процес на власні очі, було значно цікавіше та корисніше.

Після розгляду проваджень, секретар судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення, суддя-спікер Анатолій Кривошея розповів молоді про завдання суду, ознайомив з основними обов’язками керівника апарату суду, секретаря судового засідання, судового розпорядника й помічника судді. Пояснив роль відеоконференцзв’язку під час судового засідання. Також суддя відповів  на численні запитання наших студентів, наприклад, щодо вимог до кандидата на мантію.

Відвідини апеляційного суду  носять не лише пізнавальний, але й виховний вплив на студентів коледжу. Подивившись на злочинців у кайданках і  під охороною, усі чітко усвідомили, що за скоєний злочин неминуче наступить покарання.