Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Дотримання законів – запорука порядку!

Дата: 12.12.2017

З метою формування правової свідомості молоді, підвищення рівня  їх правової культури, попередження асоціальних проявів поведінки серед неповнолітніх у  Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшов Тиждень правових знань. 

В рамках Тижня права, який проходив за участі викладачів суспільних дисциплін Лисій Р.І. та Юсумбелі Т.Г.,  проведено комплекс правоосвітніх, інформаційно - роз'яснювальних, правовиховних заходів.

Перший день розпочався радіогазетою «Права свободи та обов’язки людини і громадянина», що прозвучала на великій перерві.

Протягом тижня в усіх академічних групах проведено години спілкування: «Права і закони у суспільстві та твоєму житті», «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Знай свої права і виконуй обов’язки».

Під час науково-практичної конференції «Кожен має право на працю», за участю провідного фахівця Лівобережного центру зайнятості Тетяни Нестерук, студенти отримали вичерпні відповіді на питання, які їх зацікавили.

Вже традиційно у коледжі проводяться правові дебати, цьогоріч підростаюче покоління зацікавила тема: «Булінг в студентському середовищі: що це таке і як з ним боротися ».

Логічним продовженням заходів стала зустріч з працівником відділу ювенальної юстиції прокуратури області Оленою Степанюк та  головним спеціалістом сектору вищих навчальних закладів, науки та інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки облдержадміністрації  Анатолієм Калетником. Тема: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх». Студенти отримали роз’яснення з окремих  аспектів адміністративного та кримінального законодавства, дізналися про найпоширеніші види злочинів і правопорушень серед молоді, профілактичні заходи щодо попередження правопорушень.

 Маємо надію, що студенти не просто з користю провели час, а й усвідомили, що   незнання закону не звільняє від відповідальності. А от знання нерідко звільняють.