Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Лунай величне наше слово …!

Дата: 10.11.2017

В День української писемності та мови у ВК НУХТ  проведено низку заходів пізнавально-навчального спрямування з метою вшанування рідної мови.

Студенти і викладачі коледжу взяли участь у написанні XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, що стало уже традицією для навчального закладу. З великою цікавістю та увагою  учасники слухали вступне слово Олександра Авраменка і зосереджено та вдумливо писали текст диктанту. Усі присутні відмітили урочисто – позитивну атмосферу заходу, а також глибокий патріотичний зміст тексту «Наші пісні».

Під час перерви звучав усний журнал «Невичерпна духовна скарбниця».

В українській світлиці коледжу проведено літературно-мистецьку композицію «Душа народу бринить у слові!». Вшанувати рідне слово завітали студенти груп 1-ТЖ, 2-ТЖ, 1-ОК-1. Організатори заходу, викладачі філологічних дисциплін  – Осьмірко Г. В., Огородник Н.М. і Тімофєєва О.В.
Викладач Черниш К.О. розповіла про складний шлях, який пройшла рідна мова, наголосила на необхідності її збереження, а також   нагородила переможців І туру XVI  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: І місце – Стукельман П.І., гр.2-ОК-1; ІІ місце – Зеднік А.В., гр. 2-АМ-2; ІІІ місце – Григоренко А.Г., гр.2-ТЖ; Бублик М.В. – гр. 2-АП);  олімпіади з української мови: І місце – Корнієць М.В., гр.1-ОВ; ІІ місце – Руденко Ю.О., гр. 1-Т; ІІІ місце –Янковець С.В. – гр.1-ОК-1.

З метою визначення талановитих шанувальників рідного слова було проведено «Ерудит-шоу знавців української мови» з врученням призів переможцям.

Завітали на свято  творці слов'янської азбуки –  Кирило і Мефодій (студенти Вдовик В.  – група 2-Е і Тронц М.  –  група 1-ОК-1). Козинець Алла і Попуторовський Дмитро розважили глядачів міні-виставою «Грамота по-сімейному». Родзинкою вечора стало декламування вірша «Молитва» у виконанні  7-річної Мельник Дарини.

А яскравою і емоційною прикрасою дійства стали виступи гурту «Мрія» з піснями «Ми українці», «Ярема». Музичний супровід органічно доповнили Вдовик В. (гр.2-Е) і Присяжнюк М. (гр.2-ОК-2) вокальною композицією «Черемшина».

Дякуємо усім за участь  у заходах!