Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Дебют першокурсника-2017!

Дата: 27.10.2017

Протягом тижня у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій панувала атмосфера піднесення та натхнення. «Дебют першокурсника» - саме таку назву носило феєричне дійство, яке старанно готували студенти першого року навчання та їх керівники.

Конкурс-огляд художньої самодіяльності, дає можливість студентам продемонструвати свої таланти та творчі здібності.

Першокурсники виважено продумують виступи, довго репетирують, аби у свій зірковий час подарувати гостям справжнє естетичне задоволення та отримати такі бажані овації.

В арсеналі наші креативні студенти мають: пісні, як українською так і зарубіжною мовами, танці від вальсу до фокстроту, вражають своєю грою на музичних інструментах та проникливим декламуванням віршів. Особливо люблять та вміють вдало пожартувати, розважаючи присутніх гуморесками та кумедними постановками  з реального життя.

З усього різноманіття концертної програми, журі обирали найкращі номери з якими студенти виступатимуть на святковому концерті  до Дня студента. Власне тоді й будуть нагороджені переможці та учасники конкурсу «Дебют першокурсника».