Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

У коледжі пройшов день відкритих дверей!

Дата: 16.05.2017

13 травня у Вінницькому коледжі Національного університету харчових технологій пройшов День відкритих дверей.

Такий цікавий та корисний захід, який в коледжі проводиться уже традиційно, став вичерпним першоджерелом інформації для 200 учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл Вінниччини та інших областей України.

Випускники та їх батьки отримали поглиблену та змістовну інформацію щодо життя і діяльності коледжу.

Директор коледжу - Керницький Володимир Антонович ознайомив гостей з пріоритетними напрямками розвитку навчального закладу, організацією навчально-виховного процесу, роботою підготовчих курсів та ступеневою освітою.

Презентації  та виступи студентського активу відділень привернули увагу майбутніх абітурієнтів розмаїттям можливостей для самореалізації.

Спортивні секції, предметні гуртки, художня самодіяльність – далеко не весь перелік творчої, наукової та спортивної діяльності, де може виховуватися та розвиватися гармонійна особистість студента.

У фойє II корпусу студенти спеціальності «Харчові технології» провели вражаючі та  яскраві майстер - класи.

Кожен бажаючий мав можливість спробувати свої сили в 3-D декоруванні желе «Jelly Art» та поласувати власноруч оздобленими смаколиками;

Цікавим для гостей був майстер – клас з створення гель-желе для душу. На їх очах розкривалися секрети інгредієнтів та утворення желеподібної форми гелю для душу.

Ті, кого зацікавила спеціальність «Комп’ютерна  інженерія», спробували свої сили у розробці веб – сайту та написанні програм.

Робочі моделі приладів автоматики й електротехнічних установок, макети теплотехнічного обладнання - показали актуальність та  важливість таких професій як: теплотехнік, електромеханік, електрик.

Викладачі спецдисциплін автомеханічного відділення ознайомили майбутніх абітурієнтів з будовою, комп’ютерною діагностикою та експлуатацією автомобіля.

Вибір навчального закладу, який забезпечить якісну освіту та достойний культурний і духовний розвиток – запорука успішного майбутнього!