Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Хай Вам щастить,  дорогі випускники!

Дата: 06.03.2017

Вінницький коледж Національного університету харчових технологій урочисто відсвяткував 10-й випуск молодших спеціалістів відділення технології та організації виробництва.

Кваліфікацію «Організатор виробництва» отримали - 20 студентів спеціальності «Організація виробництва» та  18 студентів здобули кваліфікацію «Технік - технолог з виробництва жирів і жирозамінників» спеціальності «Виробництво жирів та жирозамінників». Серед них – 5 студентів отримали дипломи з відзнакою.

У цей святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, вірші, слова прощання…

Щирі побажання випускникам  висловив директор ВК НУХТ  Керницький Володимир Антонович.

Кращих випускників було нагороджено Грамотами за успіхи у навчанні, активну участь у культурному та спортивному житті коледжу.

Хвилини суму й радості від закінчення коледжу переживали всі випускники.  Вони щиро дякували викладачам, батькам та керівникам за любов, підтримку і розуміння.

Привітати і розділити радість прийшли найдорожчі люди - батьки випускників. Від імені батьківського комітету  з привітальним словом звернулася мати випускниці групи 4-ОВ –  Маркітан Світлана Вікторівна, яка зворушливо бажала дітям щасливої долі у вже дорослому житті. В знак подяки і глибокої шани за набуті знання, практичний досвід, розуміння, терпіння та підтримку їх дітей, вручила коровай.

Свято вручення дипломів у коледжі є зворушливим, адже воно залишає у пам’яті  кожного приємні враження  і спогади про все,  що було протягом навчання, а  особливо цей день, коли тримаєш у руках плоди своєї праці – диплом випускника!

Дорогі друзі! Бажаємо вам подальших успіхів у здобутті вищої освіти, впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!

Зі святом Вас, шановні випускники!