Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Відкриваємо душу для прекрасного

Дата: 25.04.2016

Знайомство студентів Вінницького коледжу Національного університету харчових технологій з мистецтвом, надихає мислити про вічні цінності, виховує креативних та творчих особистостей.

Значну роль в організації художньо-естетичного виховання відіграє відвідування студентами у вільний від занять час: обласної філармонії, театру, різноманітних мистецьких подій.

З новою концертною програмою «Рок-урок» до коледжу завітали артисти Вінницької  обласної філармонії. Студенти 1 і 3 курсів дізнались про історію та види модного для сучасної молоді музичного напрямку – рок. Послухали захоплюючі композиції у виконанні віртуозних музикантів, яким вдалося поєднати здавалося б такі далекі одне від одного жанри - класику і рок.

Задуматись над проблемами внутрішніх конфліктів людини, взаємодії особистості з навколишнім середовищем та просто отримати задоволення від перегляду вистави за романом Кена Кізі «Політ над гніздом зозулі» змогли студенти 2 курсів, відвідавши  Вінницький музично-драматичний театр ім. М. Садовського.

Члени Центру духовно-національного відродження «Червона калина», студенти Вінницького коледжу НУХТ взяли участь у арт- вечорі «А.Чебикін. Майстер і школа» на базі Вінницького обласного художнього музею. Молодь відкрила для себе нове ім’я: Андрій Чебикін, художник, наш земляк з Гайси- на, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка.

Загалом арт-вечір був відкриттям, одкровенням – які масштабні і талановиті люди народилися і  оспівують наш рідний край!

Тонкий музичний смак, художнє натхнення,  мистецькі навики, поштовх до спонтанних ідей – велика частина виховного процесу, що направлений на розвиток високоосвіченої та культурної студентської молоді.