Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Крокуємо просторами інформаційної ери та новітніх технологій

Дата: 15.04.2016

До Міжнародного дня Інтернету у Вінницькому коледжі НУХТ проведено тиждень інформаційних технологій, організований викладачами циклової комісії інформатики та комп’ютерної техніки.

Насичений подіями тиждень, розпочався радіогазетою «Цікавий інтернет» та конкурсом тематичних стінгазет.

Свої знання, креативність та творчі здібності студенти команд кожного відділення  проявили у веб – квесті «Веб – майстер». Перед майстрами постала задача розробити сайт відділення. За інформаційне, графічне оформлення  та функціональність сайту, заслужену перемогу здобули студенти відділення автоматизації та КТ.

Юні й талановиті  знавці  інформаційних технологій достойно презентували свої знання на олімпіаді з інформатики.  Призерами стали Аліна Шлінчук –  гр. 2- ОВ та Владислав Тимчишин – гр. 1-РАП, які  прийматимуть участь у обласній олімпіаді з інформатики.

Інформативним та цікавим був флеш – семінар «IT – технології в Україні».

Щоб дізнатися, як  ефективно і з користю організовувати свій час, студенти груп 2-ОК і 3-ОК взяли участь у тайм – менеджменті «Застосування програмного забезпечення для організації свого часу», що провела викладач економічних дисциплін Леся Кукурудзяк.

Актуальна інформація прозвучала для студентів 3–4 курсів, які взяли участь у тренінгу «Технології пошуку роботи», куди було запрошено гостей: менеджера Вінницької  IT-Академії – Барицького Іллю та  програміста компанії «Fozzy Croup» - Чухно Михайла.

Сучасність та майбутнє в сфері програмування – за молоддю. Це й стало лейтмотивом підсумкової конференції. Найактивніших учасників змістовного тижня відзначено грамотами та сертифікатами. Приємно зазначити, що наш випускник, а нині програміст та веб - дизайнер Фомішин Олег – розповів про тонкощі обраної професії і закликав студентів до постійного розвитку й навчання.