Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

«Душа моя сонця намріяла»

Дата: 29.01.2016

«Все можна виправдати високою метою – та тільки не порожнечу душі». Ці слова об'єднали студентів, які зібралися у бібліотеці Вінницького коледжу НУХТ, щоб вшанувати пам'ять талановитого поета – лірика, перекладача та державного діяча П. Г. Тичини з нагоди 125-ї річниці від дня його народження.

Упродовж літературного свята студенти декламували ліричні вірші П. Тичини. Працівниками бібліотеки була підготовлена тематична виставка. Під час перегляду презентації та відеофільму «Земне останнє цілування» студенти ознайомилися з цікавими фактами особистого життя та творчої діяльності поета, а також прослухали пісню «Гаї шумлять» на слова П. Тичини  у виконанні Народної артистки України Лариси Остапенко.

Ведуча літературних гостин,  бібліотекар Мороз І. В., зробила акцент саме на лірику, щоб показати багатогранний талант геніального поета та по-новому зрозуміти художню цінність його поезій.