Категорії
Вибори ректора НУХТ 2020
Дистанційна освіта
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Творимо добро душею

Дата: 24.12.2014

Волонтерський рух та благодійництво у Вінницькому коледжі НУХТ- це вже звична форма виховної роботи та надання підтримки і допомоги тим, хто її потребує.

Напередодні Дня Святого Миколая у коледжі пройшла чергова акція «Творимо добро душею». Її ініціаторами та організаторами стали голова студентської ради Володимир Грантовський, переможниця конкурсу «Кращий студент коледжу» у номінації «Творимо добро»  третьокурсниця Аліна Радзіонова, викладачі Ольга Цуліна та Альона Очеретна.

Коледжна делегація відвідала Вороновицький дитячий будинок «Родинний дім» та передала його вихованцям гостинці: дитячі книжки, олівці, фарби та альбоми для малювання, іграшки, дитячу білизну та теплі речі і, звичайно ж, солодкі подарунки. Поспілкувались з адміністрацією закладу, вихователями та дітками. Найзахопливішими для малюків виявились новорічні  карнавальні прикраси та маски, цікава гра разом дорослими та теплі слова і усмішки.

Саме такі живі людські відносини і надають сенсу виховній роботі та формують систему загальнолюдських цінностей у молоді.