Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Продовжуємо виховувати гідних українців!

Дата: 22.01.2024

         Нещодавно стартувало інтелектуальне змагання юних митців художнього слова – III (обласний) етап XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка, який дає можливість молодому поколінню звернутися до поетичного спадку Великого Кобзаря та продемонструвати високий рівень своєї творчості.
         Традиційно у конкурсі беруть участь і здобувачі освіти Вінницького фахового коледжу НУХТ. І цьогоріч студентка ІІ курсу спеціальності «Менеджмент» Лілія Галинська здобула призове місце!
         «Ми, українці, століттями боролися за існування, державність, національну ідентичність під постійними репресіями та утисками, морені голодом і вбиті за любов до Батьківщини. Наші пращури вистраждали для нас мову, культуру, віру. І сьогодні ми знову змушені боротися, щоб закінчити те, що не вдалося нашим славним предкам: нарешті здолати одвічного ворога словом, знаннями, зброєю!» — переконана Ліля.
         І сьогодні, у нелегкий для країни час, наша молодь рішуче і непохитно продовжує розвиватися задля майбутнього своєї Батьківщини.
         Пишаємося справжніми інтелектуалами, творчими й креативними особистостями, шанувальниками українського слова й неоціненного скарбу Великого Кобзаря!
         Вітаємо студентку і викладачку-наставницю Наталію Галинську.
         ПЕРЕМОГИ І МИРУ НАШІЙ УКРАЇНІ!!!

 

ФОТО