Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Кожен день – про важливе !

Дата: 05.12.2023

         Важливо, що діяльність нашої спільноти ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» характеризує багато векторів. Науково-дослідна робота – один з них. Сьогодні мова йде про навчання податковій грамотності та виховання податкової культури, від яких залежить розвиток економіки країни.
         В обласному конкурсі проектів податкових реформ серед здобувачів фахової передвищої освіти бачення багатьох переваг, в тому числі екологічність, зеленого транспорту висловив майбутній фахівець з автомобільного транспорту Богдан МОШНЯКОВ. Проте відсутність переробки та утилізації відпрацьованих літій-іонних елементів електромобіля затьмарює всі переваги.
         Проєктом, розробленим під науковим керівництвом викладачів Ганни МЕЛІХОВЕЦЬ та Зої РОЖКО, пропонується запровадження податку з транспортних засобів з електричними двигунами під час їх ввезення на митну територію України з метою створення підприємств з рециклінгу літій-іонних акумуляторних батарей. Це дозволить зберегти сталий розвиток навколишнього середовища для захисту інтересів майбутніх поколінь.
         Така реформа є актуальною. Отож, проект зайняв перше місце. Вітаємо переможців!
         Дякуємо Збройним Силам України, незламним воїнам світла і добра, за можливість навчатися і працювати!

 

ФОТО