Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Безпека на дорозі – понад усе!

Дата: 02.12.2023

         У рамках Національного тижня безпеки дорожнього руху у Вінницькому фаховому коледжі НУХТ пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.
         Студенти дізнавалися про загальні положення Правил дорожнього руху: безпеку на дорозі, обов’язки і права пасажирів та пішоходів, вимоги до велосипедистів, надання першої долікарської допомоги тощо.
         Викладачі автомеханічних дисциплін провели змістовні та цікаві заходи, а саме:
         - конкурс з Правил і безпеки дорожнього руху «Ерудит» (Максим Фіяло, Борис Ємельянов);
         - зустріч з інспектором управління патрульної поліції у Вінницькій області капітаном поліції Володимиром Герасимчуком: «Актуальні аспекти безпеки дорожнього руху: правові наслідки порушень ПДР, особливості руху пішоходів, на велосипедах, самокатах…» (Вадим Скакун);
         - тематична зустріч-бесіда: «Безпека на транспорті» (Борис Ємельянов).
         Фінальною родзинкою заходів став квест «Альфа та омега безпеки дорожнього руху» участь у якому взяли студенти ІІІ курсів.
         Керівники академічних груп провели зі студентами години спілкування, щодо питань безпечної поведінки на дорогах та під час перебування у транспорті.
         Приймаючи участь у тематичних просвітницьких заходах, здобувачів освіти серйозно усвідомили важливість знань з правил дорожнього руху, а головне, їх дотримання.

 

ФОТО