Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Тернистий шлях до свободи!

Дата: 22.11.2023

         В День гідності і свободи, 21 листопада, українці вшановують патріотизм і мужність своїх співвітчизників, які 10 років тому стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.
         Віддали шану і вдячність подвигу людей, які відстоювали національні інтереси держави та право кожного з нас жити у вільній незалежній Українській державі, у Вінницькому фаховому коледжі НУХТ.
         Викладачі Тетяна Юсумбелі та Тетяна Бєляєва провели годину спілкування «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!». Дали історичну ретроспекцію українських «майданів»: «Революція на граніті», Помаранчева революція, Революція Гідності. На прикладі героїчного стояння українського народу на Майдані Незалежності у 2013 році студенти першого курсу усвідомили поняття «гідності» та «свободи».
         Хвилиною мовчання пом’янули героїв Небесної сотні та воїнів, що загинули під час бойових дій, серед яких і наші випускники.
         Біль за рідну Батьківщину, смуток за втраченими героями, співчуття сиротам, які залишились без батьків – все це і багато інших почуттів відчули присутні. А ще – це відчуття надії на те, що війна закінчиться і далі потрібно будувати наше життя на Вірі, Надії та Любові.
         А знаєте, війна колись закінчиться
         І тільки спогади залишаться в серцях,
         Благаю Боже, збережи мою країну,
         Молюсь до Тебе, збережи усім життя…

 

ФОТО