Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Дуальна освіта – спосіб отримання необхідних знань і навичок

Дата: 03.11.2023

         Дуальна освіта – спосіб отримання необхідних знань і навичок, за якими теоретичний матеріал вивчають у закладі освіти, а практична підготовка відбувається на підприємстві.
         З метою вдосконалення практичної складової освітнього процесу, поглиблення практичних умінь та навичок, набуття певної кваліфікації, підвищення якості підготовки фахівців, з 1 вересня 2022 року у ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» запроваджено елементи дуальної освіти на ТОВ «Вінницька птахофабрика», яка входить до складу ПрАТ «МХП».
         Для удосконалення та розвитку дуальної освіти заступник директора з навчальної роботи та викладачі спецдисциплін відвідали конференцію, яка відбулась 30 жовтня 2023 року на базі ВСП «Смілянський технологічний фаховий коледж НУХТ». Під час заходу проведено круглий стіл «Актуальні питання партнерства в дуальній освіті» та презентовано сучасну лабораторію, створену холдингом ПрАТ «МХП». В лабораторії представлені системи автоматизації основних процесів вирощування птиці. Лабораторія може бути використана при вивченні всіх спецдисциплін, передбачених освітньою програмою спеціальності «Автоматизація, комп’ютерно– інтегровані технології та робототехніка», оскільки оснащена сучасними давачами, контролерами, виконавчими пристроями, засобами управління, контролю, візуалізації, спеціальним програмним забезпеченням. Створення такої лабораторії переводить процес підготовки фахівців з автоматизації на якісно новий рівень, формує системне сприйняття здобувачів освіти особливостей обраної спеціальності.
         У заході взяли участь представники відділу професійного навчання ПрАТ «МХП», провідні спеціалісти ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «Вінницька птахофабрика».
         Щиро дякуємо господарям за гостинність, а учасникам – за співпрацю.

 

ФОТО