Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

А пам’ять священна…

Дата: 28.10.2023

         28 жовтня наша країна відзначає 79-ту річницю вигнання нацистських окупантів із України.
         Усім відомо, що саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні. У ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів воїнів, понад два мільйони українців було вивезено для примусової праці до Німеччини під час окупації. Тому день звільнення українських земель від фашизму назавжди закарбувався у серці кожного громадянина України.
         Вигнання фашистів з України стало можливим завдяки об’єднанню зусиль всієї антигітлерівської коаліції та визвольних рухів.
         Відповідно до реалізації плану національно-патріотичного виховання та з метою вшанування історичної пам’яті про ті далекі події, які торкнулися всіх на нашій українській землі викладач соціальних дисциплін Вінницького фахового коледжу НУХТ Людмила Романець провела виховну годину «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні…»для студентів першого та другого курсу (групи 1АМп, 1ОК-1, 2-ТЖ) . Викладач закріпила знання студентів про події ІІ світової війни та про визволення України від нацистських загарбників, сприяла формуванню в свідомості молоді значимості перемоги для українського народу, провела паралель з подіями сучасної ситуації в державі, довівши важливість єдності народу, цивілізованого світу.
         Доземний уклін Вам, ветерани Другої світової війни! Ви є прикладом для тих, хто захищає рідну землю сьогодні! Здоров’я Вам і благополуччя! Мирного та світлого неба нашій рідній Україні!
         Пам’ятаємо всіх, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни! Слава всім, хто відстоює Україну сьогодні!
         ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ ПОЛЕГЛИМ ГЕРОЯМ!
         ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ЖИВИМ!

 

ФОТО