Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Екскурсія на ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат»

Дата: 26.10.2023

         Відомо, що всі професії важливі і потрібні та є такі, без яких наше життя втрачає зручність і комфортність. І це професія електрика і теплотехніка, адже результати роботи цих фахівців впливають на якість нашого життя та на економіку нашої країни.
         Студенти Вінницького фахового коледжу НУХТ зробили правильний вибір, обравши навчання за спеціальностями «Теплоенергетика» та «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
         Актуальність цих професій першокурсники підтвердили під час екскурсії на ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат», що організували викладачі спецдисциплін Алла Кулібаба і Алла Човган.
         Провідні фахівці підприємства ознайомили здобувачів освіти з акцентами майбутньої професійної діяльності. Звернули увагу на обов’язки техніка-електрика та техніка-теплотехніка.
         Пояснили можливість проходження виробничої, технологічної і переддипломної практик на виробничих дільницях підприємства з майбутнім працевлаштуванням.
         Дякуємо спікерам зустрічі – головному інженеру підприємства Щербині Василю Сергійовичу та керівнику теплоенергетичного відділу Джоган Олександру Олексійовичу.
         Все була цікаво, змістовно та з користю!

 

ФОТО