Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Навчайся! Створюй! Перемагай!

Дата: 26.10.2023

         Кожен день наш світ все глибше входить у цифрову еру. Хто, як не програмісти, допомогають нам робити це легко та ефективно.
         21-22 жовтня відбувся ІV Всеукраїнський YEPS - Хакатон інноваційних ІТ-рішень. Основне завдання Хакатону – у інтенсивному форматі, використовуючи командне програмування, розробити нові креативні ідеї та їх прототипи, втілення яких сприятиме боротьбі з шахрайством.
         Студенти 3 та 4 курсів спеціальності «Комп'ютерна інженерія» Вінницького фахового коледжу НУХТ гідно продемонстрували вміння генерувати нові ідеї, програмувати та працювати в команді. Два інтенсивних дні роботи принесли команді «IceScript++» призове місце, дипломи та подарунки від спонсорів.
         Вітаємо наших переможців, айтівців-початківців: Дмитра Вовка, Євгенія Довганя, Ігора Мусієнка, Назарія Скакуна, Віктора Липканя, Олександра Казімірова, Ігора Довбанюка, Владислава Заліського, Миколу Іщенка, Ярослава Косенка, Михайла Катеренюка , Костянтина Матвійчука, Владислава Чеховського!
         Ви – найкращі!
         Пишаємося і віримо, що саме творча та прогресивна молодь творить майбутнє країни, що саме їх інноваційні ідеї стануть рушійною силою в розвитку та збагачені нашої держави.
         Віримо в Майбутнє та ПЕРЕМОГУ!
         Уклінно Дякуємо Захисникам та Захисницям за можливість навчати та навчатися, брати участь в різноманітних заходах та продовжувати жити.

 

ФОТО