Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Тиждень спеціальності «Харчові технології»

Дата: 19.10.2023

         Викладачі відділення технології та організації виробництва і теплоенергетики провели низку заходів, котрі склалися у справжнє професійне свято для студентів спеціальності «Харчові технології».
         Кожен день тижня був насиченим та мав свої родзинки.
         Перспективи розвитку харчової промисловості було презентовано на науково-практичній конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку харчової промисловості і ресторанного бізнесу України». Захід пройшов під керівництвом викладачів Альони Очеретної та Наталії Чеснік. Спільна участь студентів у наукових доповідях та обговореннях показала їхню зацікавленість та здатність до досліджень і аналізу питань, пов'язаних з харчовою промисловістю та ресторанним бізнесом.
         Про переваги та недоліки екологічного маркування харчових товарів розглядали члени гуртка «Світ товарознавства» разом з його керівником Зоєю Рожко.
         Родзинкою заходів став кулінарний батл між студентами груп 1-ВХП та 2-ВХП.
         Формат батлу став популярним завдяки телевізійним шоу. І наше шоу вдалося на славу!
         Перше змагання передбачало приготування страв етнічних кухонь. Майбутні технологи з виробництва харчової продукції готували страву французької кухні – жульєн.
         Учасники наступного раунду створювали фруктові композиції з елементами карвінгу. Це були неймовірні шедеври мистецтва.
         В конкурсі барменів готували коктейлі «Блакитна лагуна» та «Бамбл». Дівчата використовували сиропи «Карамель» та «Блю Кюросао», газовані безалкогольні напої «Тархун» та «Спрайт», апельсиновий сік та лід . Це було смачно та прохолодно! Особливо вразили виступи харизматичних барменів під музичний супровід – власну візитівку.
         У батлі виробників булочних виробів формували булочки «Пташка», «Колосок» та «Плюшка». Цей процес вимагав уваги до деталей і точності.
         В конкурсі «Таємничі страви» задавався певний набір інгредієнтів, з яких учасники повинні приготувати страви. Завдання було неочікуване та складне, щоб випробувати креативність кулінарів. Але команди, справились на «відмінно» та приготували салати «Цезар», «Грецький», різноманітні бутерброди з житнього та пшеничного хліба.
         Неперевершеною була господиня дійства – ведуча батлу, викладач Оксана Борачук.
         По завершенню свята команди отримали подяки та смачні подарунки.
         В атмосфері конкуренції учасники та гості занурились у світ краси, естетики, креативності та надихнулись на нові кулінарні відкриття!

 

ФОТО