Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

З Днем працівників харчової промисловості!!!

Дата: 15.10.2023

         Висловлюємо подяку всім тим, хто щодня працює в цій галузі, забезпечуючи нас їжею й напоями, та освітянам, які готують фахівців для харчової промисловості!
         Дякуємо за Ваш професіоналізм, творчість та працьовитість!
         Українські продукти цінують у всьому світі, значна їх частина експортується. Харчова промисловість спряє розвитку інновацій, є потужним ресурсом для відновлення та розвитку країни. Використовуються нові інгредієнти, впроваджуються нові методи виробництва та контролю якості, що сприяє економічному та соціальному розвитку України.
         Підприємства у воєнний час підтримують у робочому стані виробництва, розуміючи, що працівники повинні отримувати заробітну плату, а споживач- бути забезпеченим продуктами. Весь світ активно заговорив про продовольчу безпеку, яка у великій мірі залежить від нашої країни.
         Бажаємо Вам сил, наснаги, безмежного творчого натхнення та задоволення від роботи. Нехай кожен день принесе нові успіхи, а ваша праця завжди щедро винагороджується.
         Зі святом, дорогі працівники харчової промисловості!

 

ФОТО