Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Зігріваємо серцем!

Дата: 13.10.2023

         Вінницький фаховий коледж НУХТ продовжує гуртувати викладачів, студентів, батьків, усіх небайдужих задля підтримки ЗСУ.
         З настанням осені, ночі стають дедалі холоднішими і щоб нашим захисникам було тепло студентська рада гуртожитку під керівництвом вихователів ініціювала акцію з виготовлення окопних свічок «Тепло віри в ПЕРЕМОГУ».
         До збору комплектуючих окопної свічки (бляшанки, картон, парафін) долучилися студенти усіх груп.
         Юнаки та дівчата, об’єднані духом патріотизму, докладали зусиль та тепло своїх сердець у кожну виготовлену свічку. Працювали з наснагою та завзяттям, розуміючи, наскільки важливою й відповідальною є спільна праця. Адже окопні свічки – джерело світла й тепла для наших мужніх бійців, що захищають українців на передовій.
         Вони можуть слугувати для підігріву та приготування їжі, сушки речей, їх важко загасити вітром, вони не бояться вологи. З їхньою допомогою можна розпалити багаття навіть з мокрої деревини. Такий вид джерела світла горить близько 4- 5 годин.
         Протягом невеликого проміжку часу вдалося виготовити понад 500 окопних свічок. Частину передано на 147 окремий гаубичний самохідно-артилерійський дивізіон, решта отримали замовлення від 38 бригади.
         Дякуємо усім, хто долучається до цієї важливої справи.
         Пам’ятаймо, що тільки об’єднавшись зможемо перемогти!
         Докладаймо зусиль разом!
         Віримо в Збройні Сили України!
         Віримо в мирне майбутнє!

 

ФОТО