Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

День ментального здоров’я – щодня!

Дата: 10.10.2023

         10 жовтня світ відзначає День ментального здоров'я. Саме ментальне здоров'я дозволяє нам ефективно пристосовуватися до стресових ситуацій, зберігати емоційну стійкість та знаходити радість у повсякденні.
         Учасники освітнього процесу Вінницького фахового коледжу НУХТ активно долучаються до заходів, що проходять в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «ТИ ЯК?», ініційованою першою леді України Оленою Зеленською.
         Сьогодні практичний психолог Вероніка Тулуб провела тренінгове заняття з елементами арт-терапії «Ментальне здоров'я – турбота про гармонію душі і розуму!».
         Психологиня ознайомила студентів з поняттям ментального здоров’я, його ознаками і базовими елементами. Присутні дізнались про чинники, що здійснюють деструктивний вплив на стан благополуччя людини і наслідки порушення ментального здоров’я, а також поділилась цікавими рекомендаціями щодо психологічної підтримки в стресових ситуаціях.
         Мотивацією для сприйняття внутрішнього пізнання власного емоційного стану став Всеукраїнський флешмоб #руханкасили «Як подбати про власне психічне здоров'я» до якого ми долучились.
         Дбаймо про своє ментальне здоров'я разом!
         Навчаймося обговорювати емоції, шукати способи релаксації та долати життєві виклики.
         Пам'ятаймо, що важливо завжди бути відкритими для допомоги та підтримки одне одного.
         Досягаймо гармонії у середині себе, адже саме в цьому секрет щасливого та задоволеного життя.

 

ФОТО