Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Герої живуть поряд з нами!

Дата: 10.10.2023

         Україна! Країна краси і радості; різних звичаїв і обрядів, гучної української пісні, швидкого танцю, чарівної природи, а головне – сильних та непереможних людей.
         Споглядаючи історію, на всіх її сторінках ми бачимо яскраві ілюстрації героїзму наших мужніх воїнів. У Вінницькому фаховому коледжі НУХТ продовжують виховувати у молоді почуття гідності та відповідальності, єднання та сили духу.
         На годині спілкування «Стомлені, але нескорені» викладач соціальних дисциплін Тетяна Осіпенко пригадала славетну історію України та подвиги її героїв.
         З початком повномасштабного вторгнення кожна українська жінка стала надійною підтримкою для своєї сім’ї та захисницею на фронті. Студентка групи 2-ОК-1 Наталія Ходзінська вправно продемонструвала практичні навички (неповне розбирання автомата Калашникова), отримані при вивченні предмета «Захист України».
         Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів, наших випускників, що віддали своє життя за наш спокій та майбутню перемогу.
         Зворушливим було знайомство з ветеранами війни, учасниками бойових дій – Липовецьким Артуром, солдатом 95-ї ОДШБ, та Скрипченком Валерієм, солдатом військової частини А-1619.
         Бійці розповідали про важкі будні на передовій, про біль після втрати побратимів, про те, як «оголюються» людські почуття та емоції перед обличчям страху та смерті. Та кожному воїну додає сили віра в перемогу, почуття обов’язку перед Батьківщиною та відповідальності за своїх батьків і дітей.
         Зустріч не залишила байдужим нікого. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.
         Ми щиро віримо, що вистоїмо у цій жорстокій і несправедливій боротьбі, тому що ГЕРОЇ ЖИВУТЬ ПОРЯД З НАМИ!

 

ФОТО