Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Наш коледж знову серед переможців!!!

Дата: 06.10.2023

         Наш коледж знову серед переможців!!!
         Інноваційний проєкт «SMARTLAB 220. Лабораторія програмування та робототехніки як освітній простір і місце креативних ідей» отримав грант в рамках реалізації Програми розвитку місцевого самоврядування у Вінницькій області «УСПІШНІ СИЛЬНІ ГРОМАДИ» на 2018-2025 роки.
         Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк вручили відзнаку обласної Ради керівникам проєктів-переможців. Сертифікат на грант отримав директор коледжу Володимир Керницький. Керівники проєкту, викладачі фахових дисциплін, Руслан Тичук та Світлана Заліська отримали подяки за вагомий внесок у розвиток освітянської галузі.
         Дієвість нашого проєкту полягає у формуванні у здобувачів освіти навичок, які необхідні для управління технікою і автоматизованими комплексами. Саме такі фахівці, на думку освітніх експертів, будуть затребувані в Україні на наступні 3-5 років.
         Приємно, що інтелектуальний потенціал, нові технології та досягнення колективу нашого коледжу є значимими та збагачують кращий досвід.

 

ФОТО