Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Вони йшли у бій не ради слави…

Дата: 22.09.2023

         22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави.
         Масовість участі українського народу у війні з фашистськими загарбниками та сила опору в роки Другої світової війни в Україні були одними з головних факторів перемоги над окупантами. Потужним центром всенародної боротьби в тилу ворога стала окупована, але не скорена наша Батьківщина. На захопленій українській землі ворог встановив жорстокий окупаційний режим, який супроводжувався масовим терором, насильством і пограбуванням мирного населення.
         Партизанська війна стала однією з активних форм участі широких народних мас у розгромі нацистської Німеччини. Дії партизанських загонів та підпільних організацій у роки Другої світової війни нанесли непоправні збитки живій силі, інфраструктурі та техніці противника.
         З метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у період боротьби з нацизмом у роки Другої світової війни викладачами комісії соціальних дисциплін ВіФК НУХТ було проведено години пам’яті з історії підпільно-партизанського руху. Викладач історії Тетяна Осіпенко організувала патріотичну мандрівку «Україна – земля героїчного народу», «Україна – щит» до Вінницького обласного краєзнавчого музею.
         Тематика екскурсії тісно пов’язана із подіями російсько-української війни, адже сьогодні «Україна – щит» для цивілізованого світу від рашизму та біди, яку він несе за собою.
         Вічна пам’ять та вдячність всім, хто боровся тоді і веде боротьбу сьогодні з ворогом, захищаючи нашу Батьківщину!!!
         За мене, за тебе, за всю Батьківщину
         Хто фронтом звитяги йшов поруч з тобою,
         Боровся з фашизмом, тоді партизанив
         І ворога нищив героєм незнаним.
         Згадай їх усіх, замордованих, вбитих,
         І гідно живи їх життям недожитим!

 

ФОТО