Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Сучасний освітній простір нашого коледжу

Дата: 22.09.2023

         Сьогодення та поява нових професій у галузі комп’ютерних технологій вимагають підготовки фахівців з розробки, конструювання, програмування та використання робототехнічних систем. Таким практичним навичкам навчаються наші здобувачі спеціальностей 123 Комп’ютерна інженерія та 174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка. Відповідно до тенденцій розвитку технологій у світі, у коледжі створений сучасний освітній простір. Автор ідеї - викладач фізики та програмування Руслан Борисович Тичук розповідає: « Студентів приваблює робототехніка, бо вона розширює кругозір принципів дії і будови сучасних розумних пристроїв і цифрової техніки, в тому числі і побутової. У процесі навчання студенти – це не пасивні отримувачі знань або користувачі технологій, а співконструктори, які бачать результати своєї роботи одразу».
         Впроваджуючи новітні перспективні технології, у взаємодії зі студентами створили SMART кабінет фізики та SMART лабораторію програмування та робототехніки. Вони отримали гранти у конкурсах інноваційних проєктів.
         А цими днями проєкт «SMARTLAB 220. Лабораторія робототехніки як освітній простір та місце креативних ідей» відзначений дипломом І ступеня у Всеукраїнському конкурсі «Педагогічний ОСКАР-2023».
         В активі нашого освітнього простору чимало вагомих здобутків. Попереду – амбітні плани та проєкти. Про це йшлося у виступі Тичука Р.Б. під час проведення круглого столу-презентації за результатами конкурсу.
         Долучайтеся! Наші здобутки на освітньому фронті дають сучасні знання та наближають ПЕРЕМОГУ!!

 

ФОТО