Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

З новим стартом, випускники – 2023!

Дата: 13.07.2023

         Випуск – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей, батьків, незгасного ентузіазму адміністрації ВіФК НУХТ.
         Саме на останні кілька студентських років випало чимало випробувань, проте всі вони – успішно пройдені. Не дивлячись на труднощі, іспити – склали, проєкти – захистили, дипломи – отримали!
         І хоч цей важливий день відзначаємо без пишних святкувань, урочистих вітань та вражаючих нарядів – у всіх піднесені емоції та приємні спогади про навчання та студентське життя в коледжі, які залишаться назавжди.
         Любі випускники!
         Ваші очі горять бажанням досягати; Ваша душа світиться молодечим запалом; Ви у своїх мріях прагнете змінити цей світ, дати йому більше світла, тепла та любові.
         У свято, що лежить на межі юності та дорослого життя, щиро бажаємо непохитної віри в свій успіх, у свою велику мету та прекрасну долю!
         Щиросердно зичимо творчого натхнення, променистих посмішок, можливостей для розвитку та перспективного майбутнього в вільній Україні.
         Любіть і радуйте новими успіхами та досягненнями свою країну, своє місто, своїх рідних та друзів, свою Alma-mater!
         В добру пору!
         В добрий час!
         На щастя,на долю, на нашу перемогу!

 

ФОТО