Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Екскурсія на ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат»

Дата: 10.06.2023

         Співпраця між ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» та бізнесом має дуже важливе значення для розвитку майбутніх фахівців та економічного зростання держави в цілому. Така співпраця зближує освітній заклад та Вінницький олійножирвоий комбінат, що дозволяє краще співставити компетенції, якими володіють здобувачі освіти та яких потребує бізнес.
         Активна співпраця стейкхолдерів та закладів освіти є взаємовигідною, оскільки бізнес матиме змогу отримати спеціалістів із необхідними професійними навичками, а заклад освіти не лише обіцятиме можливість подальшого працевлаштування, а залучатиме здобувачів освіти до навчання за новітніми програмами з реальними кар’єрними перспективами від бізнес-партнерів. Синергія академічної освіти і бізнесу базується на методах, що реалізовані у формуванні підходів до побудови ефективної взаємодії.
         8 червня 2023 року проведена екскурсія на ПрАТ «Вінницький олійножировий комбінат», в рамках якої викладачі циклової комісії менеджменту та економіки провели відкрите заняття на тему «Дуальна форма освіти як інтеграція здобувачів освіти у ринок праці».
         Завідувач навчально-виробничої практики коледжу, Світлана Поліщук, провела мотивацію навчальної діяльності здобувачів освіти та повідомила, що дуальна форма здобуття фахової освіти – це можливість водночас навчатися у коледжі та працювати за фахом, переймаючи досвід найкращих фахівців певної галузі виробництва.
         Алла Бартельова охарактеризувала ефективність професійної освіти, інструментом якої є дуальна форма навчання, навела приклад досвіду здобувачів попередніх випусків стажування саме на даному підприємстві. Олена Рудь окреслила плани та реалізації вирішення сучасних проблем освітніх закладів щодо дуальної освіти.
         Леся Кукурудзяк показала взаємозв'язок та необхідність побудови комунікацій між структурними підрозділами підприємства для підвищення ефективності діяльності та забезпечення високого рівня “маржі”, необхідність компетенцій командної взаємодії для досягнення стратегічних цілей суб'єктів бізнесу. Це найкращі умови для старту кар’єри та професійного розвитку.
         Олександр Войтюк охарактеризував в комплексі організацію технологічного процесу виробництва олії, маркетинигових комунікацій по експортних операціях ріпакової та соняшникової олії.
         Ми стали безпосередніми учасниками управління виробничим процесом на всіх етапах (віджиму, очищення, дезодорації) та оцінки якості продукції. Представник бізнесу наголосив на необхідності вміння проводити майбутніми менеджерами обґрунтованих економічних розрахунків по доцільності та оптимізації виробничих процесів та переналаштування обладнання на інші види сировинних ресурсів для виробництва олії.

 

ФОТО