Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Знання правил безпечної поведінки у воєнний час – рятує життя!

Дата: 07.06.2023

         За понад рік війни українці пристосувалися до нових реалій життя: навчилися розбиратися у видах озброєння, адаптуватися і працювати в бомбосховищах та без світла.
         Так, війна змінила все… та ми тримаємось, боремось, донатимо, віримо в ЗСУ та залишаємось незламним народом – незламної країни!
         Проте безпека – понад усе! Маємо бути готовими подбати про себе та вміти захистити дітей у критичні моменти, що можуть настати в умовах війни.
         Які правила поведінки під час повітряної тривоги? Як реагувати та які дії виконувати під час обстрілів для збереження життя? Які особливості ядерного вибуху та як запобігти радіоактивному опроміненню? Як правильно проводити евакуацію? Як діяти при виявленні вибухонебезпечних предметів?
         Відповіді на ці та інші актуальні питання, отримав колектив ВіФК НУХТ під час навчального курсу від представників громадської організації «Асоціація саперів України».
         Задля попередження і запобігання нещасних випадків під час виконання посадових обов’язків в зоні військових дій, учасники освітнього процесу коледжу запам’ятали три золотих правила безпеки:
         НЕ ПІДХОДЬ! НЕ ЧІПАЙ! ПОВІДОМ СЛУЖБУ ПОРЯТУНКУ за номером – 101!
         Подібні заходи сприяють впевненості у власних діях, посилюють відчуття відповідальності не лише за своє життя, а й оточуючих.
         Бути інформаційно озброєними, готовими до кризових ситуацій, володіти навиками збереження життя і здоров’я – наш найперший обов’язок!
         СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

ФОТО