Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Цікаво й пізнавально пройшов День вступника у коледжі!

Дата: 05.06.2023

         Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій сучасний навчальний заклад, який живе цікавим і насиченим життям!
         3 червня ВіФК НУХТ гостинно відчинив двері для небайдужих молодих людей, котрі прагнуть присвятити себе улюбленій справі.
         Понад 200 учнів закладів освіти Вінниччини та інших областей України завітали до нашої Alma mater.
         Гостинно привітав присутніх директор коледжу Володимир Антонович Керницький. Який розповів про багаторічну історію освітнього закладу, матеріально-технічну базу, переваги навчання, дуальну освіту та перспективи працевлаштування.
         Не залишилися осторонь питання щодо творчих здобутків викладачів і студентів, особливостей вступу-2023, роботи підготовчих курсів, які висвітлила заступник директора з навчально-методичної роботи Наталія Миколаївна Данильченко.
         Справжній ярмарок спеціальностей розгорнувся у фойє ІІ корпусу. Майбутні абітурієнти потрапили у вир захоплюючих і професійних композицій.
         Дехто отримував естетичне задоволення під час майстер-класу з мильної флористики «Як створюють диво-квіти?», що проводили учасники гуртка з миловаріння спеціальності «Виробництво жирів і жирозамінників». Інші поринули у світ японської кухні. Наші умільці з спеціальності «Виробництво харчової продукції» запрошували до кулінарної лабораторії, де кожен бажаючий міг навчитися мистецтву виготовлення суші.
         Отримали заряд натхнення майбутні організатори виробництва, взявши участь у тренінгу «Колесо успіху менеджера».
         Вражали та люб’язно ділилися своїми напрацюваннями викладачі та студенти відділення автоматизації та комп’ютерної техніки. Усіх, кого зацікавив світ програмування та робототехніки змогли потрапити на ЛІДЕР-BOARD, до майстерні «Керування промисловими об’єктами за допомогою автоматизованих пристроїв», телекомунікаційної лабораторії та воркшопу «Проєкт IoТ – від планування і проєктування до реалізації». Обдаровані студенти ділилися досвідом в створені навчальних програм, розробці сайтів та чат-ботів, використанні штучного інтелекту, демонстрації пристроїв з робототехніки тощо.
         У лабораторії юного електрика, допитлива молодь мала можливість: виміряти електричний опір тіла з отриманням посвідчення, навчитися обраховувати вартість спожитої електроенергії, побачити роботу магнітного пускача.
         А студенти-теплотехніки презентували актуальність своєї спеціальності «Теплоенергетика». Адже без спеціалістів цієї галузі не буде комфортного життя до якого ми звикли: опалення, гарячого водопостачання, кондиціювання. Звернули увагу і на альтернативні джерела енергії.
         1-й корпус коледжу радо вітав у себе майбутніх автомеханіків. Студенти та викладачі відділення допомогли учням зробити крок у майбутню професію під час квесту «Без п’яти хвилин механік». Любителі авто пройшли шлях від посту з вивчення будови та діагностування автомобіля до дільниць з дефектування, сортування деталей та технічного обслуговування електрообладнання автомобіля.
         Під час проходження автомобільного маршруту юнаки проявляли свої вміння користуватись мультиметром; пробували визначати технічний стан електронних систем автомобіля Нісан; брали участь у діловій грі «Чи знаєш ти будову автомобіля?» та проводили експеримент з макетами двигуна Стірлінга; проводили заміри деталей за допомогою мікрометра.
         На кінцевому пункті подорожі «Зелена хвиля», учасники демонстрували початкові знання з правил дорожнього руху.
         Найактивніші автолюбителі, разом з інструктором, мали можливість здійснити тестові заїзди на автомобілі ЗАЗ-968, який власноруч відремонтували та зібрали студенти відділення.
         День вступника пройшов змістовно та з користю.
         Цікава та насичена програма: освітній нетворкінг, майстер-класи та воркшопи, тренінги, ЛІДЕР-BOARD, екскурсії та квест надали можливість гостям побачити свій потенціал, отримати відповіді на хвилюючі питання.
         Яскраві кульки зі щасливими передбаченнями від студентського активу подарували усім позитивний настрій та впевненість у власних силах.
         Майбутні вступники!
         Цікавтесь перспективами та вже зараз робіть правильний вибір!

 

ФОТО