Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

В екології природи й екології душі – єдиний шлях

Дата: 02.06.2023

         Природа – частина людського буття, взаємовідносин, усього ладу нашого життя. У наш час проблема формування екологічної свідомості та екологічної культури залишається актуальною.
         Взаємодіючи з природою як фактором екологічного виховання, людина стає розумною, моральною, доброю і непримиренною до зла. Природа живить свідомість яскравими барвами. Екологічні знання й екологічна свідомість формують активну позицію «захисника і друга» світу природи.
         Такі світоглядні переконання викладачів природничих дисциплін Коробейнікової Ірини Леонтіївни, Борачук Оксани Анатоліївни, Борачук Людмили Дмитрівни втілюються в освітньому процесі та формують у наших першокурсників розуміння єдності людини з навколишнім середовищем як єдиної гармонії, виховують відповідальність за стан природного середовища.
         А нещодавно свої природничі знання студенти Задворний Максим, Навроцький Денис (група 1ОК1) та Чорний Ростислав (група 1ОК2) проявили в онлайн веб-квесті серед здобувачів освіти закладів фахової передвищої освіти Вінницької області. Об’єднавшись в команду, вправно справились із завданням та здобули перемогу!
         Бажаємо і викладачам, і студентам не зупинятись на досягнутому, прагнути вершин, любити і поважати всі прояви життя!!!
         Сприймаємо серцем красу природи на території Вінницького фахового коледжу НУХТ!

 

ФОТО