Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Навчальна екскурсія

Дата: 01.06.2023

         У студентів групи 2АП спеціальності 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології навчальна практика з метрології та засобів технологічного контролю розпочалася з екскурсії на ДП "Вінницястандартметрологія", яка проходила 31 травня 2023 р.
         Фахівці підприємства підготували дуже змістовну і цікаву програму для наших студентів.
         Із вступним словом про напрямки діяльності та послуги підприємства перед студентами виступила в.о.заступника генерального директора підприємства Іонова С.В.
         Про інформаційне забезпечення підприємства в сфері стандартизації розповідала Нітецька Л.М., начальник відділу стандартизації та інформації. Любов Миколаївна була гідом всієї цікавої екскурсії.
         Провідний юрисконсульт підприємства Герасимов Д.А. ознайомив присутніх із порядком заключення договорів на послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки.
         Особливо зацікавила студентів екскурсія у метрологічний центр, зокрема у відділ термометрії, вимірювань тиску та кількості речовин, де начальник відділу Колонюк Г.В. розповіла про методику повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки. Було продемонстровано вимірювальні установки, повірочне обладнання, калібрувальні пристрої.
         Багато нового дізналися студенти під час екскурсії у випробувальний центр, яку провела в.о. начальника ценру Андрієвська К.М. Вона розповіла про напрямки діяльності випробувального центру, показала обладнання лабораторій та умови, в яких проводяться дослідження.
         Багато корисної інформації та яскравих вражень винесли майбутні фахівці з автоматизації після відвідування ДП "Вінницястандартметрологія". Було поставлено багато запитань, на які студенти одержали вичерпні фахові відповіді. Очевидно, проведена екскурсія була мотивуючою для студентів у вивченні фахових дисциплін.

 

ФОТО