Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Замість розваг – корисна справа!

Дата: 29.05.2023

         В час коли країну охопила війна, кожен з нас намагається бути корисним і допомогти Збройним силам України перемогти ворога. А допомога може бути різною, іноді достатньо лише вільного часу і бажання.
         Тож вихідні для студентів Вінницького фахового коледжу НУХТ пройшли з користю.
         На волонтерських засадах свідома молодь долучилася до акціЇ «Долоньки захисту», що проходила у Центральному міському парку ім. М. Леонтовича, організована Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом за підтримки Вінницької міської ради, Вінницької обласної ради, ГО “Молодь 3.0", відділу молодіжної політики ВМР та Вінницької молодіжної ради.
         Згуртовано, цілеспрямовано та з ентузіазмом юнаки та дівчата почали надзвичайну працю – плетіння маскувальних сіток для захисників України.
         Сітка дозволяє військовим маневрувати і перегруповуватися так, що ворогу важко ідентифікувати наші позиції, які треба приховувати від обстрілів. Окрім того, сітка дає можливість солдатам переміщатися та займати нові позиції зі значно меншим ризиком потрапити під снайперський чи мінометний вогонь.
         Швидко, вміло, із запалом кожен вплітав стрічки в сітку, адже усіх об'єднує спільна мета – підтримка захисників та наближення ПЕРЕМОГИ.

 

ФОТО