Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Вишиванка – духовна броня українців!

Дата: 18.05.2023

         В сонячний і весняний день Вінницький фаховий коледж Національного університету харчових технологій наповнився яскравими кольорами та орнаментами, адже у коледжі відзначають День вишиванки.
         Саме сьогодні, в умовах війни з росією, цей день є надзвичайно важливим, адже ми ще раз можемо нагадати світу про свою відмінність від ворога, оскільки вишиванка – це не лише складова культурного надбання, але й символ української сили та сучасна зброя.
         Студенти та викладачі одягли вишиванки та долучилися до свята, яке покликане зберегти споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.
         Вражаючим для усіх став конкурс на найоригінальніший образ у вишитому вбранні. Око милували як автентичні так і більш стилізовані вишиті сорочки. Безперечно та очевидно, що кожна несе свій особливий сакральний зміст і всі вони яскраві та неповторні, проте журі обрало п’ять образів, які неможливо було оминути увагою:
         - повноцінний образ в українських мотивах – Барда Дмитра , гр. 1-ОК-1;
         - історична пам’ять, що передалася від бабусі до онука – Роскалінова Романа, гр. 1Т/Е;
         - дорогий серцю подарунок, вишитий власними руками від сестри – Хуторну Юлію, гр. 1 – ТЖ;
         - оригінальна сорочка ручної роботи та вільного крою – Бубліченко Григорія, гр. 1-АМ-1;
         Особливо хочеться відмітити групу 2-ТЖ, які у 100%-му складі прийшли у вишиванках, а Лещук Анна вирізнилася вишитою бісером сукнею.
         І, звичайно, вони не залишились без подарунків від студентської профспілки.
         Ми щиро віримо у Перемогу України, тому хочемо подякувати нашим доблесним воїнам, які боронять країну і дають можливість, нам, тут, у тилу, навчатися, ошатно вбиратися та демонструвати своє рідне, українське.
         В підтримку українських захисників уся дружня коледжанська родина долучилася до патріотичного флешмобу «З любов’ю до ЗСУ!».
         ВИШИВАНКА – ЦЕ ВІЧНО, БО УКРАЇНА – НАЗАВЖДИ!

 

ФОТО