Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Спортсменами не народжуються, а стають!

Дата: 11.04.2023

         Кожен хотів би реалізувати себе у спорті, але не усім вистачає наполегливості для досягнення поставленої мети.
         Дійсно, щоб стати спортсменом потрібно завзято працювати, удосконалювати свою фізичну форму, витрачати багато часу на тренування, стежити за повноцінним харчуванням, але не менш важливо мати моральну підготовку і витривалість.
         Яскравий приклад, того, як ставити перед собою омріяні цілі, невпинно тренуватися та досягати спортивних перемог, щоразу демонструє студент 2-го курсу Вінницького фахового коледжу НУХТ – Денис Шаргородський. Поєднуючи успішне навчання за спеціальністю «Комп’ютерна інженерія» із заняттями спортом він впевнено крокує на помості та завойовує нагороди на спортивному поприщі.
         Сьогодні спортсмен надихає та мотивує своїми успіхами. Так, під час зустрічі з однолітками, юний кандидат у майстри спорту з пауерліфтингу, поділився своїм досвідом в галузі спорту, наголосив про важливість таких особистісних якостей як: вимогливість до себе, самокритичність і самоконтроль, дисциплінованість, принциповість, віра у свої сили.
         І як результат, у свої 17 років, він здобув титул Чемпіона України з класичного пауерліфтингу – 1 місце серед юнаків та юніорів у ваговій категорії до 120 кг. Золота нагорода, а також новий рекорд України у присіданні серед юнаків 120 категорії.
         Студентська профспілка коледжу відзначила Шаргородського Дениса подякою за популяризацію спорту серед студентів, поширення позитивного іміджу коледжу та матеріальним заохоченням.
         Щиро вітаємо нашого чемпіона України!
         Зичимо міцного здоров’я та підкорення нових вершин, бо ж наступна ціль – Чемпіонат Європи та Чемпіонат Світу!

 

ФОТО