Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Передай добро далі!

Дата: 17.02.2023

         17 лютого у світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Це чудова нагода згадати про істинні цінності життя, зробити людей трішки щасливішими та поширити частинку добра навколо себе.
         Студенти ВіФК НУХТ разом з практичним психологом Діаною Ставруновою власним прикладом надихнули оточуючих на добрі вчинки, провівши акцію «Добро об’єднує».
         Добро є силою, що облагороджує юне серце. То ж виховання у молодого покоління: чуйності, співпереживання, доброзичливості, милосердя, взаємодопомоги, уваги до потреб інших розвиває в майбутньому активну соціальну позицію.
         Пропонуємо і Вам долучитися до акції: пригостити, подякувати, посміхнутися, подати руку, порадувати компліментом, допомогти необхідним та передавати добро від людини до людини.
         Ми переконані, що такі спонтанні прояви доброти стануть Вашою щоденною звичкою і наповнюватимуть Вашу буденність теплом.

 

ФОТО