Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Підведення підсумків першого етапу дуальної освіти

Дата: 21.12.2022

         Минулого тижня на підприємстві ТОВ «Вінницька птахофабрика» у місті Ладижин проведено підсумки першого етапу дуальної освіти, яка запроваджена у ВСП «ВіФК НУХТ» з 01 вересня 2022 року.
         На зустрічі були присутні заступник директора з навчальної роботи Філіпська Інна, завідувач навчально-виробничої практики Поліщук Світлана, керівник відділу професійного навчання МХП Азєєва Олена, фахівець з навчання, оцінки та розвитку персоналу Вінницького регіону Кушнір Марина, корпоративна психологиня Гірівська Галина, наставники та студенти, які навчаються дуально.
         Зустріч проходила в дружній неформальній обстановці у формі квесту. Кожен учасник представляв себе, висловлював свої враження про дуальну освіту. Здобувачі освіти зазначили, що для них – це самостійність, багатозадачність, комунікабельність, занурення в професійне середовище, адаптація в колективі. З їхнього боку зауважень не було.
         Наставники відмітили, що підприємству потрібно молоді та активні працівники, які мають велике бажання навчатися та працювати, насамперед - це розвиток для нас і допомога підрозділу. Вони порекомендували попередньо ознайомити студентів з устаткуванням та технологічним процесом різних філій підприємства. «Дуальна форма навчання на основі потужностей нашого підприємства – це безцінний досвід, який підвищує рівень студента на ринку праці», - зазначив Валерій Шубрат, начальник дільниці служби енергозабезпечення філії «Птахокомплекс».
         Філіпська Інна зазначила, що налагодження співпраці між бізнесом і освітою – це міцне підґрунтя для підготовки досвідчених і затребуваних фахівців, відмітила про необхідність створення лабораторії та соціальної програми для розвитку здобувачів освіти на підприємстві.
         Азєєва Олена розповіла, що запропонований нею проєкт швидко найшов підтримку і однодумців та висловила сподівання на плідну співпрацю. «Ми зробимо велику справу, яка розвиватиме молодь, а отже, і майбутнє держави!».
         Під час підведення підсумків зустрічі розставлено акценти на основні проблеми дуальної освіти. Для покращення подальшої співпраці з усіх сторін були запропоновані заходи, які будуть враховані в роботі.
         Маємо надію, що ця зустріч не остання, будемо розвивати наші стосунки, вдосконалювати їх.

 

ФОТО