Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Одягни українську хустку і прикрась собою цей світ!

Дата: 07.12.2022

         Хустка – крила над батьківським краєм.
         Вона барви ввібрала у себе – усі.
         Зустрічайте це диво Вкраїни
         Гарну хустку – у всій її пишній красі.
         7 грудня – День української хустки!
         Цього дня нас оточує барвиста краса та чарівна енергетика. Дівчата та жінки влаштовують майстер-класи – «Як правильно в'язати хустку», бо ж варіантів безліч, на будь-який смак. Беруть участь у флешмобах, челенджах, фотоконкурсах…
         Підтримують українські традиції й прекрасні україночки Вінницького фахового коледжу НУХТ. Викладачки, працівниці та студентки разом зі своїми рідними долучились до флешмобу «Зав’яжи хустину – збережи Україну!», продемонструвавши всі стилі та відтінки української хустки.
         Сьогодні вкрай важливо відроджувати українські традиції та звичаї, берегти та популяризувати нашу культурну спадщину, адже це ще один спосіб розповісти та показати іншим, яка наша країна багата на різноманітні традиції та власні свята.
         Відроджуймо, поважаймо наші традиції, бо українська хустка – це не лише мистецький витвір, а й душа українського жіноцтва! Вона легка і крилата, як мамина ласка, як батьківська хата…Чи не так?
         

 

ФОТО