Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Революція гідності – перший переломний бій великої війни!

Дата: 21.11.2022

         Цього року українці відзначили дев’яту річницю Революції Гідності та Свободи. Вшанували пам’ять Героїв Майдану та продемонстрували готовність захищати свою волю й надалі.
         Події на Майдані консолідували українське суспільство, а початок війни росії проти України – остаточно і надійно об’єднав нас. Тож усі заплановані всеукраїнські заходи до дня Революції Гідності та Свободи, пройшли під гаслом: «Вистояли на Майдані – переможемо у війні».
         Наш обов’язок – зберегти пам’ять про Майдан, про тих, хто віддав своє життя на ньому і передати естафету наступним поколінням, щоб Революція Гідності була зафіксована в історичній та в індивідуальній пам’яті кожного з нас. З цією метою керівниками академічних груп заплановано тематичні години пам’яті «Свобода України та гідність народу». Викладач соціальних дисциплін Осіпенко Т.М. підготувала історичний відеопроєкт-роздум «Революція Гідності – тернистий шлях до свободи» та провела годину спілкування «Революція гідності. Згадаймо головне» за участю студентів груп: 2-АМ-2, 2 -ТЖ, 2-ОВ. До обговорення доленосних подій Майдану долучилась Кузьменко Зоя Семенівна – мати Героя Небесної Сотні, вінничанина Максима Шимка. Жінка зворушила всіх присутніх спогадами про сина та його доблесних побратимів. Щиро зазначила: «Максим не міг вчинити по- іншому…», бо він захоплювався історією, вивчав та творив її своїми діями.
         Низький уклін усім, хто відстоював право на гідне життя нашого народу у незалежній державі!
         Вічна пам’ять полеглим героям!

 

ФОТО