Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Безпека дорожнього руху – це життя

Дата: 18.11.2022

         Щодня на дорогах гинуть та травмуються люди. Переважна кількість ДТП трапляється через порушення Правил дорожнього руху. Особливо актуальними питання забезпечення безпеки дорожнього руху стали у воєнний час, у якому перебуває наша Україна через дії росії - країни агресора.
         Тож в рамках ІІ етапу Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху, з метою запобігання дорожньо-транспортного травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху у Вінницькому фаховому коледжі НУХТ пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху.
         Викладачами автомеханічних дисциплін проведено змістовні та цікаві онлайн заходи, де було презентовано життєво необхідну інформацію, присвячену безпеці на дорозі.
         Упродовж тижня студенти І-ІІІ курсів дізнавалися про загальні положення Правил дорожнього руху: безпеку на дорозі, обов’язки і права пасажирів та пішоходів, вимоги до велосипедистів, надання першої долікарської допомоги тощо.
         На тематичних годинах спілкування, вікторинах, організованих викладачами Б. Ємельяновим, Ю. Ходзінським, А. Яровим, М. Фіяло, О. Масіком, О. Андрущенком, А. Терешко студенти активно обговорювали та аналізували причини високого рівня порушень правил безпеки дорожнього руху. Підкреслили, що не важливо хто ти – пішохід, водій, чи пасажир – кожен учасник дорожнього руху має дотримуватися правил безпеки. Продемонструвати свої знання та ерудицію з історії автомобілебудування юні автолюбителі змогли під час вікторин: «Автомобіль-дорога-пішохід», «Автомобіль-дорога-водій».
         Доповненнням тематичних заходів стала просвітницька онлайн зустріч, організована завідувачем автомеханічного відділення В. Скакуном, з директором Вінницької обласної автошколи Всеукраїнської спілки автомобілістів Олександром Варижуком. Другокурсники ознайомилися з актуальними правовими аспектами забезпечення безпеки дорожнього руху.
         Керівники академічних груп проводять зі студентами цільовий інструктаж з охорони праці щодо питань безпечної поведінки на дорогах та поблизу об’єктів залізничного транспорту.
         На допомогу керівникам, працівником бібліотеки Процько С. розроблено інформаційний відеобуклет «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану».
         Навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність, тому такі просвітницькі заходи завжди актуальні. Кожен з нас має замислитись над цінністю власного життя і життя своїх рідних, близьких, друзів та інших учасників дорожнього руху.
         Пам’ятаймо, що Наше життя – у Наших руках.

 

ФОТО