Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Підтримай підлітка під час війни!

Дата: 28.10.2022

         Мало не щодня українці, адаптуються до нових реалій знов і знов. Війна психологічно виснажує. Люди, змушені, покидати свої домівки та рідних, переживати повітряні тривоги та ракетні обстріли, а також насилля, перебої з електрикою. Звикають жити в нових умовах, змінюють оточення і намагаються справлятися з тривожністю та страхами.
         Особливо непросто проходити через такі випробування – підліткам. Вони уже розуміють, що відбувається, але ще не мають достатньо життєвого досвіду, щоб правильно керувати своїми емоціями.
         Тому, для ефективнішої роботи зі студентами, підтримки та необхідної допомоги, практичний психолог ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХT» Діана Ставрунова, брала участь в навчально-практичному семінарі для практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти Вінницької області на тему: «Соціо-емоційна підтримка підлітків» за програмою сприяння соціо-емоційному благополуччю підлітків, які постраждали від війни, що реалізується за підтримки Громадської організації «Ла Страда-Україна» та Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.
         Формат семінару передбачав тренінгову форму роботи, відпрацювання певних технік та застосування відповідних методик у роботі з дітьми підліткового віку.

 

ФОТО