Категорії
Довідка абітурієнта
Студенту Відділення коледжу Циклові комісії Галерея Дозвілля Відеогалерея Віртульний гід абітурієнта Інтерактивний центр Державні закупівлі

НУХТ
ВРЦОЯО
Міністрерство освіти і науки України
Урядова гаряча лінія

 
Новини

Голокост – біль і трагедія людства!

Дата: 27.01.2022

        27 січня уся світова спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту.
        Міжнародний день пам’яті  започаткований на офіційному рівні Генеральною Асамблеєю ООН 1 листопада 2005 року  на спомин про звільнення 27 січня 1945 р. військами Першого українського фронту в’язнів нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау (м. Освенцим, Польща).
        Під час  Другої світової війни нацистами було знищено 6 млн. європейських євреїв. Фабриками смерті  були концентраційні табори Аушвіц, Майданек, Бухенвальд,  Дахау, Маутхаузен  та інші. Такими чорними днями для України, в роки війни, стали масові розстріли євреїв, циган, військовополонених в Бабиному Яру у Києві, Дробицькому Яру у Харкові, Жандармській Балці на Дніпропетровщині.
        У День скорботи та пам’яті  колектив ВСП «Вінницький фаховий коледж НУХТ» приєднується до загальної  печалі  і  співчуває  всьому  болю  та  втраті, ім’я  якої   Шоа. Цей біль не зменшити, втрату не заповнити, забути не можливо. Та ми впевнені, що подібного більше ніколи не повториться!